Wideo

Sniper: Ghost Warrior 3 – trailer z otwartym światem

Firma CI Games produkująca grę Sniper: Ghost Warrior 3 udostępniła nowy trailer z gry. Nowy trailer ukazuje rąbka otwartego świata, który będzie nieodłączną częścią gry.

Otwarty świat w grze Sniper: Ghost Warrior 3

W porównaniu do poprzednich części Sniper: Ghost Warrior oraz Sniper: Ghost Warrior 2, w najnowszym snajperze otrzymamy otwarty świat, dzięki któremu będziemy mogli po części swobodnie poruszać się po mapach gry.
Sam trailer po trochu przedstawia zróżnicowane mapy – surowe górskie zbocza, przerośnięte wysokimi trawami i drzewami doliny i wiele więcej.
Premiera najnowszego Snajpera od studia CI Games planowana jest na 27 stycznia 2017 roku, na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC.

  • Mateusz

    Świetnie się to zapowiada. Mam nadzieję, że świat będzie tak bardzo otwarty jak to tylko możliwe. Jestem już mocno zmęczony produkcjami gdzie poruszasz się po sznurku i na każdym kroku jest wstawionych pełno skryptów. Szkoda tylko, że na premierę trzeba czekać aż do 2017. Za to jestem raczej pewien że gra będzie dokończona i bez bugów – w przeciwieństwie jak to było z poprzednią odsłoną gry. Nie mogę się już doczekać!

  • Michał

    Miejmy nadzieje, że gra okaże się lepsza niż poprzednia część snajpera.