Red Dead Redemption 2 zapowiedziane przez Rockstar na konsole
Newsy Zapowiedzi

Red Dead Redemption 2 zapowiedziane przez Rockstar na konsole

No i stało się, Rockstar Games dokładnie dziś zapowiedział Red Dead Redemption 2. Po udanej pierwszej części gry Red Dead Redemption będziemy mieli okazję zagrać w drugą część gry, która ma ukazać się już jesienią 2017 roku.

Red Dead Redemption 2 jedynie na konsolach!

Jak zapowiedziało studio Rockstar, gra ukaże się jedynie na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Póki co gra nie jest zapowiedziana na komputery PC, informacja ta może powodować u części graczy nie posiadających konsoli małą irytację i rozczarowanie. Należy jednak wspomnieć, iż pierwsze Red Dead Redemption nie miało nigdy swojej premiery na PC.

Kiedy premiera gry Red Dead Redemption 2?

Oficjalna premiera gry została po części ogłoszona na jesień 2017 roku, jednak na oficjalną, dokładną datę premiery gry musimy jeszcze poczekać.
Należy wspomnieć, że już wczoraj Rockstar drażnił fanów nowymi grafikami, które zwiastowały zapowiedź gry Red Dead Redemption 2. Dodatkowo podczas zapowiedzi firma ogłosiła, że już niebawem bo w najbliższy czwartek 20.10.2016 roku o godzinie 17:00 czasu polskiego, opublikuje pierwszy oficjalny trailer Red Dead Redemption 2.
Znowu po 6 latach od premiery pierwszej części szykuje nam się doskonała zabawa w klimatach dzikiego zachodu.

Co zaoferuje nam RDR2?

Na chwilę obecną z tego co podał producent gry nowy RDR2 zaoferuje nam – niesamowitą opowieść o życiu w niegościnnym Centrum Ameryki, ogromny i klimatyczny świat, a dodatkowo gra zostanie wzbogacona o wieloosobowy tryb sieciowy.