Wideo

Red Dead Redemption 2 trailer

W końcu Rockstar Games zaprezentowało nam pierwszy trailer ukazujący Red Dead Redemption 2. Sam trailer nie jest zbyt długi jednak wygląda rewelacyjnie.

Data wydania Red Dead Redemption 2?

Twórca gry chciałby wypuścić grę już jesienią 2017 roku, jednak na kompletną datę premiery będziemy musieli jeszcze poczekać.
Warto przypomnieć, iż jakiś czas temu ukazała się nieoficjalna wersja mapy gry, po której przyjdzie nam się poruszać. Jednak czy owa mapa jest faktycznie tą z gry tego nie wiadomo, wszystkiego dowiemy się z czasem.
Jak już wiadomo gra wyjdzie jedynie na konsole obecnej generacji PlayStation 4 oraz Xbox One, posiadacze komputerów PC póki co będą mogli obejść się smakiem.

Red Dead Redemption 2 mapa gry

Powstała petycja dotycząca wersji Red Dead Redemption 2 na PC!

Gracze PC-towi nie próżnowali i stworzyli specjalną petycję, dotyczącą wydania gry na komputery PC. Jednak czy taka forma protestu odniesie skutek? Raczej marna na to szansa, ponieważ Rockstar już wcześniej pokazał iż liczy się bardziej dla firmy rynek konsolowy niż PC, tak było w przypadku pierwszej części Red Dead Redemption oraz podczas premiery GTA V, które wylądowało na początku jedynie na konsolach PS3 oraz Xbox 360, następnie PS4 i Xbox One, a po roku lub ponad rok od premiery zdecydowano się wypuścić grę na PC.