Premiery gier na październik 2016 – nasze TOP 5 miesiąca
Zapowiedzi

Premiery gier na październik 2016 – nasze TOP 5 miesiąca

Październik 2016 wyjątkowo obfity będzie w mocne premiery gier, które będą miały swoją premierę właśnie w następnym miesiącu. My przedstawiamy dla was nasze TOP 5 gier, w które najchętniej byśmy zagrali w pierwszej kolejności.
Październik to wysyp gier i dodatków na konsole PlayStation, Xbox, oraz komputery PC, jednak większość z was zwróci uwagę zapewne na największe tytuły, na które czekamy już od bardzo dawna. My zaś stworzyliśmy listę najbardziej interesujących premier, które będą miały miejsce w październiku, więc zatem sprawdź w jakie gry polecamy zagrać na premierę w pierwszej kolejności.

Najciekawsze premiery gier w Październiku 2016

Mafia III

Mafia III to gra, której w zupełności raczej nie trzeba przedstawiać fanom całej serii. Mafia 3 to opowieść gangsterska z otwartym światem oraz głównym bohaterem, który nazywa się Lincoln Clay. Sama gra osiągnęła ogromną popularność po wydaniu poprzednich dwóch części Mafia oraz Mafia II, a zostały one wydane przez 2K Games oraz 2K Czech.
Poprzednie dwie części gry zaowocowały ogromną popularnością części trzeciej, gdzie to stworzeniem zajęło się studio deweloperskie Hangar 13.
Data premiery gry w Polsce: 07.10.2016.
Platformy: PlayStation 4, Xbox One, PC.
Producent: Hangar 13.
Wydawca: 2K Games.
Polski dystrybutor: Cenega.

Battlefield 1

Battlefield 1 to kolejna odsłona kultowej już produkcji od studia DICE. Po Battlefield 3 oraz Battlefield 4 czas na Battlefield 1, który to przenosi nas w świat i realia pierwszej wojny światowej. Gra będzie posiadała kampanię dla jednego gracza oraz tryb multiplayer, który to jest całą podstawą, całej serii gier Battlefield. Jednak w najnowszej odsłonie będziemy musieli przygotować się na niemałe zmiany, ponieważ w grze przeniesiemy się z czasów współczesnych do czasów ery pierwszej wojny światowej. Co za tym idzie zmieni się uzbrojenie, specjalizacje oraz po części sama walka na polu bitwy.
Data premiery gry w Polsce: 21.10.2016.
Platformy: PlayStation 4, Xbox One, PC.
Producent: DICE.
Wydawca: Electronic Arts.
Polski dystrybutor: Electronic Arts Polska.

Sid Meier’s Civilization VI

Sid Meier’s Civilization to kultowa gra, której pierwsza odsłona powstała w 1991 roku i zdobyła masę fanów. Teraz dostaniemy możliwość zagrania już w szóstą odsłonę gry, a dokładniej w Sid Meier’s Civilization VI. Ta gra to strategia Turowa, która wciąga niesamowicie, każdy kto miał styczność z poprzednimi wersjami gry doskonale wie jak można stracić rachubę czasu ogrywając owy tytuł. W grze gracz staje na czele imperium, którym ma za zadanie władać w taki sposób by stać się ogromnym mocarstwem. Zawierać sojusze oraz wypowiadać wojny, zdobywać złoża naturalne globu oraz rozwijać miasta. Ty jako gracz masz za zadanie przewodzić swojemu ludowi, który będzie ci poddany aż od epoki kamienia łupanego przez erę współczesną do nowoczesnej przyszłości.
Data premiery gry w Polsce: 21.10.2016.
Platformy: PC.
Producent: Firaxis Games.
Wydawca: 2K Games.
Polski dystrybutor: Cenega.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration to druga część zrestartowanej serii opowiadającej o przygodach słynnej pani archeolog Lary Croft. Mimo, iż gra została już wydana w 2015 roku na platformy Xbox 360 oraz Xbox One, teraz wydawca zdecydował się wydać grę na pozostałą platformę PlayStation 4.
Rise of the Tomb Raider będzie kontynuacją poprzedniej części gry, która została wydana w 2013 roku na PC, PS3 oraz Xbox 360. Jest to przygodowa gra akcji, która ma fanów na całym świecie.
Data premiery gry w Polsce: 11.10.2016.
Platformy: Playstation 4, Xbox 360, Xbox One, PC.
Producent: Crystal Dynamics.
Wydawca: Square Enix.

Titanfall 2

Titanfall 2 to kontynuacja strzelanki z perspektywy pierwszej osoby wydanej w 2014 roku jako Titanfall. W odróżnieniu do pierwowzoru Titanfall 2 będzie posiadał pełnoprawną kampanię fabularną. W grze wcielimy się w bojownika ruchu oporu, który marzy o karierze pilota. Los głównego bohatera sprawia, że właściciel jednego z tytanów klasy Argus ginie podczas walki, a osamotniony mech wybiera na nowego pilota właśnie głównego bohatera gry.
W Titanfall 2 będzie również dostępny multiplayer, w którym będziemy mogli zmierzyć się ze znajomymi w walce online.
Data premiery gry w Polsce: 28.10.2016.
Platformy: PlayStation 4, Xbox One, PC.
Producent: Respawn Entertaiment.
Wydawca: Electronic Arts.
Polski dystrybutor: Electronic Arts Polska.