Premiery gier na listopad 2016 – nasze TOP 5 miesiąca
Zapowiedzi

Premiery gier na listopad 2016 – nasze TOP 5 miesiąca

Listopad zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nowym miesiącem kolejne premiery gier na konsole oraz komputery PC. My wyselekcjonowaliśmy pięć, naszym zdaniem najciekawszych premier, które będą miały miejsce w listopadzie 2016. Wśród zestawienia znajdziecie dokładnie znane wszystkim kontynuacje gier, a także nowe tytuły, w które z pewnością warto sięgnąć w pierwszej kolejności.

Najciekawsze premiery gier w listopadzie 2016

Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare to kolejna odsłona słynnej już i znanej każdemu gry z serii Call of Duty. Nowe Call of Duty wprowadza nas w bardzo odległą przyszłość, akcja produkcji rozgrywa się w zupełnie nowym uniwersum oraz niewidzianymi w poprzednich częściach bohaterami. Call of Duty: Infinite Warfare to pierwszoosobowa strzelanina stworzona przez studio Infinity Ward i wydana przez Activision.
Data premiery gry w Polsce: 04.11.2016.
Platformy: PlayStation 4, Xbox One, PC.
Producent: Infinity Ward.
Wydawca: Activision.
Polski dystrybutor: CDP.PL.

Dishonored 2

Dishonored 2 to druga odsłona świetnego hitu od studia Arkane Studios łącząca w sobie jednocześnie skradankę oraz sandboksową grę akcji widzianą oczami pierwszej osoby. W drugiej części dostaniemy wybór pomiędzy dwoma bohaterami z pierwszej części gry. Postacie te to: Corvo Attano oraz Emily Kaldwin. Każdy z bohaterów będzie posiadał swoje unikalne umiejętności oraz uzbrojenie do eliminacji wrogów w grze. Gra da także możliwość ukończenia rozgrywki bez zabijania przeciwników.
Data premiery gry w Polsce: 11.11.2016.
Platformy: PlayStation 4, Xbox One, PC.
Producent: Arkane Studios.
Wydawca: Bethesda Softworks.
Polski dystrybutor: Cenega.

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2 to kontynuacja średnio udanej pierwszej części gry wydanej przez Ubisoft. Jest to przygodowa gra akcji z dużym sandboksowym światem. Gra polega na hakowaniu i wypełnianiu misji. Spory otwarty świat będzie oferował nam sporą liczbę zadań pobocznych oraz misje fabularne. Gra w pierwszej kolejności wyjdzie na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Wersja na komputery PC swoją premierę będzie miała dopiero pod koniec listopada – 29.11.2016.
Data premiery gry w Polsce: 15.11.2016.
Platformy: PlayStation 4, Xbox One, PC.
Producent: Ubisoft.
Wydawca: Ubisoft.
Polski dystrybutor: Ubisoft.

Final Fantasy XV

Final Fantasy XV to długo oczekiwana gra od studia Kingdom Hearts. Tytuł pierwotnie nosił nazwę Final Fantasy Versus XIII i miał ukazać się na PlayStation 3, jednak gra nie doczekała się premiery. Final Fantasy XV to japońska gra akcji RPG. Gra zostanie wydana wyłącznie na konsole.
Data premiery gry w Polsce: 29.11.2016.
Platformy: PlayStation 4, Xbox One.
Producent: Kingdom Hearts.
Wydawca: Square Enix.

The Walking Dead – Season Three

The Walking Dead – Season Three to trzeci sezon bardzo znanej gry z zombie w tle. The Walking Dead – Season Three to przygodowa gra od Telltale Games, która daje dla gracza możliwość wpływania na dalsze losy bohaterów. Pierwszy i drugi sezon gry odniosły ogromny sukces na rynku gier. Gra osadzona w uniwersum „The Walking Dead” opowiada o losach małej dziewczynki o imieniu Clementine, która dorasta w świecie opanowanym przez nieznany wirus, który zamienia ludzi w zombie. Jest to z pewnością jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów nadchodzącego miesiąca przez fanów serialu jak i samej gry The Walking Dead.
Data premiery gry w Polsce: Listopad 2016.
Platformy: PlayStation 4, Xbox One, PC, Android, iOS.
Producent: Telltale Games.
Wydawca: Telltale Games.