Newsy Wideo Zapowiedzi

Nintendo Switch nowa konsola od firmy Nintendo

Nintendo w końcu pokazało światu swoje najnowsze dziecko w postaci konsoli Nintendo Switch, jak widać firma nie została przy obecnej nazwie bazowej NX i zdecydowała się na nową nazwę. Nowa konsola będzie cechować się sporą mobilnością gry, a także będzie obsługiwać kartridże!

Nintendo Switch – konsola przenośna jak i pod telewizor!

Nowe Nintendo Switch będzie cechować się sporą mobilnością. Na konsoli będziemy mogli grać dosłownie wszędzie. Nintendo Switch będzie miało odczepiane kontrolery, które nadadzą się świetnie do gry ze znajomymi.
Z konsoli także będzie można korzystać w tradycyjny sposób, podłączając ją pod telewizor. Do tego służy specjalna baza w którą należy włożyć konsolę a następnie odpalić grę na TV.

Data premiery Nintendo Switch?

Nintendo planuje wypuścić na rynek swoją najnowszą konsolę już w marcu 2017 roku. Sama konsola prezentuje się bardzo ciekawie, połączenie gry mobilnej z grą standardową na TV jest jak na te czasy bardzo trafnym i dobrym rozwiązaniem. Pozostaje nam tylko czekać do marca 2017 roku na oficjalną premierę konsoli. Na nową konsolę na pewno ukarzą się takie tytuły jak Mario oraz ostatnio popularne na rynku mobilnych aplikacji Pokemony. Zapewne niedługo też uzyskamy więcej szczegółów na temat gier na nową konsolę Nintendo oraz dokładnej ceny sprzętu.