Mafia III słaby debiut gry! Fani marki nie tego się spodziewali
Newsy Publicystyka

Mafia III słaby debiut gry! Fani marki nie tego się spodziewali

Od dwóch dni mamy dostęp do najnowszej części gry serii Mafia, a tą grą jest Mafia III, która niestety nie zachwyca. Fani całej serii zapewne nie tego spodziewali się i nie tego oczekiwali po nowym dziele Hangar 13. Ci, którzy oczekiwali na grę w mrocznych klimatach mafijnych wprost z pierwszej lub drugiej Mafii, mogą być rozczarowani i czuć wielki niedosyt.

Mafia III sandbox w stylu GTA!

Na starcie Mafia III miała ogromny potencjał i studio Hangar 13 mogło zrobić z tego tytułu prawdziwe arcydzieło. Jednak po pierwszych zapowiedziach i doniesieniach odnośnie nowej Mafii. W Internecie pojawiło się sporo negatywnych komentarzy wśród fanów marki. Fani zarzucali grze, iż będzie to klon GTA, że nowa Mafia nie będzie przypominać klimatem czasów za życia np. Al Capone itp. Okazuje się że wielu piszących komentarze na ten temat miało rację. Mafia III nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami, a już na pewno nie z pierwszą częścią gry Mafia: The City of Lost Heaven. Gra w ogóle nie oddaje klimatu, jest to opowieść o czarnoskórym bohaterze, który nazywa się Lincoln Clay i mści się na włoskiej Mafii za zabicie w brutalny sposób członków jego grupy przestępczej w mieście wzorowanym na Nowym Orleanie o nazwie New Bordeaux.

Ogromna krytyka i negatywne oceny graczy.

Zaraz po premierze gry Mafia 3 w serwisie Steam posypało się sporo negatywnych ocen i komentarzy na temat gry. Na starcie gra posiadała sporą ilość błędów, a niektórym w ogóle nie chciała się odpalić pomimo spełnienia wymaganych wymagań sprzętowych. W grze także kuleje sztuczna inteligencja, jednak o tym w naszej recenzji gry Mafia III już niebawem.
Dobitnie do myślenia daje także wideo, które zostało umieszczone w serwisie YouTube przez jednego z YouTuberów, który zwie się Jakubek. W filmiku podkreśla on jaki produkt sprzedała nam firma 2K Games i nie trudno się z tymi spostrzeżeniami Jakubka nie zgodzić. Samo wideo możecie obejrzeć w serwisie YouTube lub na naszej stronie w tym artykule.